Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Tragedia w Szczecinie! Prokuratura wszczęła postępowanie

18-miesięczny chłopiec na cały dzień został w rozgrzanym samochodzie i zmarł. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Szczecinie.

Kogut policyjny

Jak poinformowało radio rmf24.pl — matka zawiozła starsze dziecko rano do przedszkola, a następnie pojechała do pracy. Na tylnym siedzeniu zostało drugie, 18-miesięczne dziecko.

Po godzinie 17.00 chcąc odebrać chłopca ze żłobka, została poinformowana, że dziecko nie dotarło do placówki. Po powrocie do auta okazało się, że półtoraroczny chłopiec znajduje się na tylnym siedzeniu pasażera. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, jednak chłopca nie udało się uratować.

Prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, za które grozi kara pozbawienia wolności w wymiarze od 3 miesięcy do 5 lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.