reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Wojewoda Zachodniopomorski zaprasza na festyn rodzinny w przeddzień 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki zaprasza na festyn rodzinny, w przeddzień 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 lipca w ogrodzie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wojewódzki Urząd Wojewódzki w Szczecinie

na zdjęciu: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

W programie imprezy zaplanowano m.in. pokaz sprzętu wojskowego, powstańczą pocztę polową, drukarnię, szycie opasek oraz wspólne śpiewanie piosenek powstańczych.

Organizatorami wydarzenia są: wojewoda zachodniopomorski i Fundacja Polskich Wartości, przy współudziale Grupy Azoty i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Początek festynu rodzinnego zaplanowano na godzinę 13.50.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.