Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Ostatni dzień Szczecińskiego Jarmarku Letniego na Jasnych Błoniach

Jeszcze tylko dziś do godziny 18.00 można odwiedzać Szczeciński Jarmark Letni, który od piątku odbywa się na Jasnych Błoniach.

Szczeciński Jarmark Letni na Jasnych Błoniach w Szczecinie

na zdjęciu: Szczeciński Jarmark Letni na Jasnych Błoniach w Szczecinie

Na stoiskach można spotkać wyznawców z całego kraju, którzy oferują regionalną żywność oraz rękodzieło. Nie zabrakło również branży ogrodniczej, a także owoców.

Tradycyjnie już można nabyć szczecińskie pamiątki, popularny w regionie szczeciński paprykarz i wiele innych smakołyków.

Przygotowano również moc atrakcji dla najmłodszych, którzy mogą korzystać z dmuchanych zamków, kuli wodnych oraz malowania twarzy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.