reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Kłęby czarnego dymu nad szczecińskim portem. Płonie dach magazynu

17 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem dachu budynku w szczecińskim porcie. Do akcji zadysponowano również strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policach.

Pożar w szczecińskim porcie

na zdjęciu: Pożar dachu budynku magazynowego w szczecińskim porcie

Zadymienie w okolicach nabrzeża Bułgarskiego zauważono około godziny 16.00. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z portowej straży pożarnej.

Po potwierdzeniu pożaru natychmiast zadysponowano kolejne jednostki, które walczą z pożarem.

Kłęby gęstego dymu widać praktycznie w całym Szczecinie. Dym widoczny był również na wysokości Przecławia w gminie Kołbaskowo.

Na chwilę obecną nie są znane okoliczności pożaru.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Sail Szczecin

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.