reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Dziewięcioro uczniów otrzymało stypendia im. Longina Komołowskiego

Podczas uroczystości rocznicowych podpisania Porozumień Sierpniowych w 1980 roku, pod bramą Stoczni Szczecińskiej wręczono stypendia im. Longina Komołowskiego.

Wręczenie stypendiów im. Longina Komołowskiego

na zdjęciu: Dziewięciu uczniom wręczono stypendia im. Longina Komołowskiego

W tym roku stypendia otrzymało 9 osób. Wśród nagrodzonych znajdują się osoby wyróżnione za bardzo dobre wyniki w nauce, sporcie oraz wolontariacie.

Wśród stypendystów imienia Longina Komołowskiego znalazło się dwóch uczniów z Polskiego Gimnazjum w Połukniu na Litwie, którego Longin Komołowski jest patronem.

Przedsięwzięcie objęte było Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy.

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego utworzył fundusz stypendialny, którego celem było wspieranie finansowe uczniów pochodzących z niezamożnych rodzin z regionu, w uzyskiwaniu jak najwyższego poziomu wykształcenia i rozwijaniu ich talentów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.