reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Byli członkowie spółek z branży outsourcingowej zatrzymani przez CBA

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie byłych członków spółek z branży outsourcingowej.

Funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego

na zdjęciu: Funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego

– Czynności przeprowadzono w związku z postępowaniem dotyczącym wielomilionowych wyłudzeń z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w latach 2010-2019 – informuje Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Wśród zatrzymanych jest między innymi były senator RP Tomasz M., a także jak ustalił Polsat News Maciej W. z Konfederacji Lewiatan.

Na obecnym etapie CBA nie przekazuje żadnych dodatkowych informacji.

– Z uwagi na fakt, że czynności są toku, są to wszystkie informacje, które możemy przekazać – podkreśla CBA.

Autor: Gracjan Broda, Foto: cba.gov.pl

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.