reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Mężczyzna zatrzymuje się i zaczyna tańczyć na pasach. "Szeryf" przejścia dla pieszych w Szczecinie [wideo]

W serwisie youtube na profilu STOP CHAM pojawił się filmik przedstawiający pewnego przechodnia, który dość mocno dał się we znaki kierującym, którzy zatrzymali się, aby przepuścić go na przejściu dla pieszych.

Szeryf przejścia dla pieszych w Szczecinie

na zdjęciu: Szeryf przejścia dla pieszych w Szczecinie

Mężczyzna najpierw powolnym krokiem wchodzi na przejście dla pieszych, po czym po chwili się całkowicie zatrzymuje. Jakby tego było mało, zaczyna wykonywać ruchu, jakby przejście dla pieszych stało się parkietem jednego z klubów dyskotekowych.

Do sytuacji doszło na jednym z przejść dla pieszych w Szczecinie. Sytuację nagrał jeden z kierowców oczekujących na przejazd.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego pieszemu nie wolno zwalniać kroku lub zatrzymywać się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię, lub torowisko.

Autor: Gracjan Broda, Foto: stopklatka

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.