reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Targi Pracy w Szczecinie. Nie zabrakło polickich akcentów [zdjęcia]

W hali widowiskowo-sportowej Netto Arena odbyły się Targi Pracy, w których udział wzięło ponad 90 pracodawców z regionu.

Okręty NATO w Szczecinie

na zdjęciu: Targi Pracy w hali Netto Arena w Szczecinie

Na potencjalnych pracowników czekało przygotowanych ponad 1000 ofert pracy, w tym m.in. w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. oraz Grupie Azoty Police Serwis. Swoją ofertę zaprezentował również Powiatowy Urząd Pracy w Policach, który dysponował ofertami zatrudnienia z terenu powiatu polickiego.

Nie zabrakło również ofert pracy w służbach mundurowych – Policji oraz Wojsku Polskim.

Przez 6 godzin można było rozmawiać z pracodawcami, poznawać przygotowane przez nich oferty oraz zapoznać się zachodniopomorskim rynkiem pracy.

Każdy mógł znaleźć interesującą dla siebie ofertę.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.