reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Autobus komunikacji miejskiej rozerwał się na dwie części

Dziś w okolicy skrzyżowania alei Wojska Polskiego i ulicy Królowej Korony Polskiej w Szczecinie doszło do rozerwania w trakcie holowania autobusu Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

autobus komunikacji miejskiej należący do SPPK

na zdjęciu: autobus komunikacji miejskiej należący do SPPK

Autobus komunikacji miejskiej o numerze bocznym 780 wieziony był na złomowisko. W pewnym momencie rozerwał się w przegubie na dwie części.

Przez kilka godzin w okolicy miejsca zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Konrad Kotyński

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.