reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Zuchwała kradzież policyjnego radiowozu w centrum Szczecina! Sprawca został zatrzymany

Szczecińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w godzinach porannych w samym centrum miasta ukradł funkcjonariuszom radiowóz.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży radiowozu

na zdjęciu: w centrum Szczecina skradziono radiowóz

Do niecodziennego zdarzenia doszło w momencie, w którym policjanci dokonywali kontroli zatrzymanego pojazdu.

– W czasie interwencji nieustalony na tę chwilę sprawca, niezwiązany z prowadzoną interwencją, dokonał krótkotrwałego użycia pojazdu służbowego – tłumaczyła Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Odzyskanie skradzionego radiowozu zajęło policjantom dosłownie chwilę. Nieco dłużej trwały poszukiwania sprawcy kradzieży. Ostatecznie udało się go zatrzymać. 27-latkiem zajmie się Prokuratura Regionalna w Szczecinie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.