reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Śmiertelne postrzelenie żołnierza w Szczecinie

Wczoraj wieczorem zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej.

zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie

na zdjęciu: zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie

– Około godziny 20:45 na Pasie Ćwiczeń Taktycznych Krzekowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, spowodowanego przez osobę trzecią, w wyniku którego śmierć poniósł żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej – poinformował mjr Błażej Łukaszewski.

Czynności wyjaśniające okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia, bada Prokuratura Rejonowa w Szczecinie.

– W obliczu tragedii, w tym bolesnym dla nas wszystkim dniu, składamy najszczersze kondolencje całej Rodzinie oraz najbliższym śp. szer. Rafała – czytamy w mediach społecznościowych 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie.

Według nieoficjalnych doniesień żołnierz miał zostać śmiertelnie postrzelony przez myśliwego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.