XIV Policka Gala Ruchu [zdjęcia]

W sobotę, 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się XIV Policka Gala Ruchu organizowana przez Dorotę Zagórską-Maryś i Artura Zagórskiego.

Policka Gala Ruchu

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział we wspólnych ćwiczeniach zumby, BPU, bachaty i jogi.

Sportowcy Grupy Azoty odwiedzili Dzień Chemika 2022 [zdjęcia]

Podczas Dnia Chemika uczestnicy imprezy mieli doskonałą okazję, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf oraz porozmawiać ze skoczkami reprezentacji Polski, oraz siatkarkami Chemika Police.

Sportowcy Grupy Azoty na Dniach Chemika

Do Polic przyjechali: Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Paweł Wąsek. Drużynę Grupy Azoty Chemika Police reprezentowali m.in. prezes Paweł Frankowski, trener Marek Mierzwiński, dyrektor zarządzający Radosław Anioł oraz Katarzyna Połeć.

Po 6 latach przerwy rozegrali kolejny turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego

Po sześciu latach przerwy w miniony weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach im. Eugeniusza Przybysza odbył się turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego organizowany przez UKS Champion Police.

Turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego

Udział w turnieju wzięło blisko 100 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach: dzieci, seniorzy, weterani, nestorzy oraz kategorii Open kobiet, którzy rywalizowali w niedzielę.

Druga edycja Zachodniopomorskiego Pucharu MTB w Policach

Dziś, w niedzielny poranek na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach, odbyła się druga edycja Zachodniopomorskiego Pucharu MTB.

Druga edycja Zachodniopomorskiego Pucharu MTB

Zawodnicy rywalizowali na trasie, która prowadziła popularnymi polickimi odcinkami Puszczy Wkrzańskiej. Nie brakowało zarówno długich spokojnych podjazdów, jak i dynamicznych singli.

Powiat Policki wesprze finansowo organizację dobrze znanych imprez sportowych

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach podpisano umowy z organizacjami pozarządowymi na organizację imprez, których Powiat Policki będzie partnerem.

Podpisanie umów w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach

Fundacja Junior Police zorganizuje – Powiatową wiosenną miniolimpiadę szkolną, Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police – X Bieg Mikołajkowy w Policach, natomiast Klub Biegowy „Dzik” – ExBT – Sztafetę Ekstremalną na terenie wojskowym, a także Dziki Weekend 2022.

Siedem klubów i stowarzyszeń otrzymało dotację

Siedem klubów i stowarzyszeń z terenu gminy Kołbaskowo otrzymało dotacje na realizację i wsparcie zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu.

Piłkarz na boisku

W sumie do stowarzyszeń i klubów trafi 176 tysięcy złotych.

Porażka tenisistów stołowych Championa Police

UKS Champion Police w 6. kolejce drugiej ligi tenisa stołowego przegrał w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach im. Eugeniusza Przybysza z TOP-Spin BABOLAT Szczecin 3:7.

Od samego początku szczecinianie kontrolowali przebieg spotkania i po pierwszej serii gier singlowych był wynik 1:3. Po deblach było 2:4. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 7:3.

Policzanka Paulina Kotfica z brązowym medalem Mistrzostw Polski

W niedzielę, 19 września w ramach JBL Super League Triathlon w Poznaniu rozegrano zawody o tytuł Mistrza Polski w triathlonie na 1/2 dystansu. Policzanka Paulina Kotfica wywalczyła brązowy medal.

Podobnie jak w latach ubiegłych rywalizacja ściągnęła do Poznania zawodników zarówno z całej Polski, jak i ze świata.

#zobacz także