Nagłówek Dziennika Polickiego

Dziś odbyła się jubileuszowa Policka Gala Ruchu [zdjęcia]

Dziś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się piętnasta, jubileuszowa Policka Gala Ruchu. Udział w niej wzięło około 50 uczestników.

Policka Gala Ruchu

na zdjęciu: uczestniczki Polickiej Gali Ruchu

Podczas jubileuszowej Gali Ruchu prowadzone były zajęcia ruchowe przez znanych i lubianych instruktorów, wielokrotnych uczestników rozmaitych eventów i warsztatów.

Jolanta Majka została mistrzynią świata na ergometrze wioślarskim

Jolanta Majka została mistrzynią świata na ergometrze wioślarskim, podczas odbywających się Mistrzostwa Świata w Toronto. Policzanka uzyskała czas 08:47,2.

Jolanta Majka

na zdjęciu: Jolanta Majka wiosłowała w Szczecinie

Tytuł mistrza świata wywalczył również Michał Gadowski, który uzyskał czas 07:24,4.

Daniel Ćwirko z Grajcara Police wystartował w Czarnoprochowych Mistrzostwach Świata MLAIC

Czarnoprochowe Mistrzostwa Świata MLAIC odbyły się w dniach od 14 do 20 sierpnia w Pforzheim w Niemczech. Wśród licznych reprezentacji pojawiła się również Polska, w której składzie wystartował Daniel Ćwirko strzelający na co dzień Grajcarze Police.

Dekoracja medalowa

na zdjęciu: Dekoracja medalowa Czarnoprochowych Mistrzostw Świata MLAIC

Polska kadra nie była zbyt liczna, jednak skutecznie rywalizowała ze zdecydowanie liczniejszymi reprezentacjami, w skład których wchodzili byli i aktywni strzelcy sportowi.

58. Etapowe Regaty Turystyczne dobiegły końca

W niedzielę, 31 lipca w trzebieskiej Marinie odbyło się oficjalne zakończenie 58. Etapowych Regat Turystycznych oraz wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach.

Władysław Diakun wręczający nagrody

na zdjęciu: Burmistrz Polic Władysław Diakun ze zwycięzcami jednej z kategorii

Etapowe Regaty Turystyczne należą do największej imprezy w Polsce i na Bałtyku Południowym.

Młodzicy i juniorzy rywalizowali w International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka

Dziś rozpoczął się turniej International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka rozgrywany na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Piaskowej w Policach.

Turniej Śladami Rybaka w Policach

na zdjęciu: Rozpoczął się turniej International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka

Jako pierwsi do rywalizacji stanęli zawodnicy w kategoriach wiekowych młodzika oraz juniora młodszego.

Wystartowały 58. Etapowe Regaty Turystyczne [zdjęcia]

Dziś w Marinie Trzebież odbyło się uroczyste otwarcie 58. Etapowych Regat Turystycznych, które należą do największej imprezy w Polsce i na Bałtyku Południowym.

Jarosław Burba

na zdjęciu: Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba

Udział w uroczystości wzięli m.in.: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, burmistrz Polic Władysław Diakun, burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba, wicestarosta policki Joanna Napiwodzka, sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska oraz prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Marcin Raube.

XIV Policka Gala Ruchu [zdjęcia]

W sobotę, 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się XIV Policka Gala Ruchu organizowana przez Dorotę Zagórską-Maryś i Artura Zagórskiego.

Policka Gala Ruchu

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział we wspólnych ćwiczeniach zumby, BPU, bachaty i jogi.

Sportowcy Grupy Azoty odwiedzili Dzień Chemika 2022 [zdjęcia]

Podczas Dnia Chemika uczestnicy imprezy mieli doskonałą okazję, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf oraz porozmawiać ze skoczkami reprezentacji Polski, oraz siatkarkami Chemika Police.

Sportowcy Grupy Azoty na Dniach Chemika

Do Polic przyjechali: Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Paweł Wąsek. Drużynę Grupy Azoty Chemika Police reprezentowali m.in. prezes Paweł Frankowski, trener Marek Mierzwiński, dyrektor zarządzający Radosław Anioł oraz Katarzyna Połeć.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.