Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Łucznictwie już w ten weekend w Policach

W najbliższy weekend na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Piaskowej odbędą się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Łucznictwie.

Zawody rozegrane zostaną w kategoriach wiekowych od 30 do 80 roku życia, w trzech kategoriach sprzętowych: łuki olimpijskie, łuki bloczkowe oraz łuki barebow.

– Zawody organizowane są corocznie jako forma podziękowania dla byłych zawodników za ich osiągnięcia sportowe – mówi Katarzyna Chmielewska, organizatorka imprezy. – Czynni zawodnicy rywalizują o tytuł mistrza, weterani... z mistrzowską precyzją z łukiem w ręku wspominają lata świetności. Tutaj walka o Mistrzostwo Polski Masters zderza się ze wspomnieniami – dodaje.

Pierwszy raz po kilkudziesięciu latach, byli zawodnicy m.in. Rybaka Trzebież, ponownie staną w Policach na linii strzelań i wezmą udział w turnieju jako zawodnicy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.