Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Nagrodzono najlepszych żeglarzy w rywalizacji o Puchar Burmistrza Polic podczas Etapowych Regat Turystycznych

Burmistrz Polic Władysław Diakun nagrodził najlepszych żeglarzy VIII etapu 57. Etapowych Regat Turystycznych. Na ostatnim odcinku, pomiędzy Stepnicą a Trzebieżą załogi rywalizowały o Puchar Burmistrza Polic.

Załogi najlepszych jednostek w poszczególnych kategoriach otrzymały pamiątkowe statuetki, zaś dla żeglarzy jachtu, który Roztokę Odrzańską pokonał w najkrótszym czasie, przygotowano specjalną, okolicznościową szarfę.

Ponadto dla biorących udział w regatach dzieci, gmina Police przygotowała dodatkowe słodkie upominki.

57. Etapowe Regaty Turystyczne rozpoczęły się 17 lipca. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce i na Bałtyku południowym. W czasie zawodów żeglarze zawinęli do portów w Trzebieży, Świnoujściu, Dziwnowie, Kamieniu Pomorskim, Wolinie, Nowym Warpnie oraz w Stepnicy. Oficjalne zakończenie ERT zaplanowano na niedzielę - wydarzenie to odbędzie się o godz. 11:00 na terenie trzebieskiej mariny.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Jakub Siusta

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.