Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Łucznicy wracają z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski

W miniony weekend w Więcławicach k. Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski w łukach bloczkowych i barebow, podczas których z dobrej strony pokazali się zawodnicy Defmar Police.

Drużyna barebow kobiet w składzie: Dominika Motyka, Justyna Cylejowska, Joanna Kryca, Ewa Drozdowska, nie miały sobie równych i zdobyły tytuł drużynowego Mistrza Polski. Zawodnicy barebow mężczyzn w składzie: Przemysław Chmielewski, Jacek Mark, Krystian Kryca oraz Gienek doznali porażki w finale i zdobyli srebrne medale Mistrzostw Polski.

W bratobójczym finale miksta Dominika Motyka z partnerem pokonała Justynę Cylejowską i Jacka Mark. Na siódmym miejscu rywalizację zakończył mikst – Ewa Drozdowska i Przemysław Chmielewski, natomiast na miejscu ósmym uplasował się mikst w składzie Joanna Kryca i Krystian Kryca.

W startach indywidualnych brązowe medale wywalczyli Justyna Cylejowska oraz Jacek Mark.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Defmar Police

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.