Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Dominik Nowak zwyciężył w II Rundzie Pucharu Polski w kategorii Barebow

W miniony weekend odbyła się II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow w Skorkowie w województwie świętokrzyskim.

Dominik Nowak został zwycięzcą II Rundy Pucharu Polski w kategorii Barebow, zdobywając 575 punktów. Tym samym w ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski znajduje się na 2 pozycji (w I rundzie Pucharu Polski zajął III miejsce).

Tomek Chmielewski – Łuki Bloczkowe – zakończył kwalifikacje na 8 miejscu, zdobywając łącznie 1 326 punktów. Po pojedynkach grupowych i eliminacjach zakończył zawody z bardzo dobrym wynikiem i uplasował się na 9 miejscu. Tym samym w ogólnym rankingu Pucharu Polski awansował na 13 pozycje.

Puchar Polski Łuków Bloczkowych i Barebow odbywa się w 4 rundach. Każdy w innym mieście Polski.

Trzecia runda odbędzie się w lipcu w Żołędowie, natomiast runda czwarta (finałowa – przyp. red.) odbędzie się w dniach od 10 do 11 sierpnia w Policach. Finał Pucharu Polski będzie rozgrywany równolegle z Międzynarodowym Turniejem Śladami Rybaka, którego celem jest upamiętnienie osiągnięć zawodników z Powiatu Polickiego z XX wieku. Podczas turnieju organizator przewidział dużo atrakcji dla mieszkańców.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.