Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Powiat Policki wesprze finansowo organizację dobrze znanych imprez sportowych

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach podpisano umowy z organizacjami pozarządowymi na organizację imprez, których Powiat Policki będzie partnerem.

Podpisanie umów w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach

Fundacja Junior Police zorganizuje – Powiatową wiosenną miniolimpiadę szkolną, Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police – X Bieg Mikołajkowy w Policach, natomiast Klub Biegowy „Dzik” – ExBT – Sztafetę Ekstremalną na terenie wojskowym, a także Dziki Weekend 2022.

Umowy z przedstawicielami organizacji pozarządowych podpisali Starosta Policki Andrzej Bednarek i Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mateusz Frąckowiak

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.