Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Po 6 latach przerwy rozegrali kolejny turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego

Po sześciu latach przerwy w miniony weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach im. Eugeniusza Przybysza odbył się turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego organizowany przez UKS Champion Police.

Turniej tenisa stołowego im. Mariana Gajewskiego

Udział w turnieju wzięło blisko 100 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach: dzieci, seniorzy, weterani, nestorzy oraz kategorii Open kobiet, którzy rywalizowali w niedzielę.

Dzień wcześniej odbył się Międzywydziałowy Turniej Pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., imprezę wsparła również gmina Police oraz Powiat Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.