Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

58. Etapowe Regaty Turystyczne dobiegły końca

W niedzielę, 31 lipca w trzebieskiej Marinie odbyło się oficjalne zakończenie 58. Etapowych Regat Turystycznych oraz wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach.

Władysław Diakun wręczający nagrody

na zdjęciu: Burmistrz Polic Władysław Diakun ze zwycięzcami jednej z kategorii

Etapowe Regaty Turystyczne należą do największej imprezy w Polsce i na Bałtyku Południowym.

Udział w uroczystości wzięli m.in.: burmistrz Polic Władysław Diakun, burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba, sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska, prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Marcin Raube oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Policach, oraz Rady Powiatu w Policach.

Regaty rozgrywane były w dniach od 23 do 31 lipca na akwenach Roztoki Odrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Pomorskiej, Morza Bałtyckiego oraz Zalewu Kamieńskiego.

Organizatorem 58. Etapowych Regat Turystycznych był Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski.

Po raz kolejny organizację regat wsparły miasta i gminy: Police, Świnoujście, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin, Nowe Warpno, Stepnica oraz Trzebież. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.