Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Dwa turnieje łucznicze w ten weekend w Policach

W najbliższy weekend na terenie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Piaskowej w Policach odbędą się Międzynarodowe Zawody Łucznicze „Śladami Rybaka” oraz Finał Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow.

Na sobotę w godzinach od 10.00 do 18.00 organizatorzy przewidzieli kwalifikacje, natomiast finały odbędę się w niedzielę w godzinach od 9.00 do 15.00.

Oba turnieje zostały objęte patronem Dowódcy 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. Gośćmi turnieju będą byli zawodnicy Klubu Rybaka: Jadwiga Wilejto, Marian Jarząbek oraz Zbigniew Miszewski.

Łucznictwo w Policach było popularne już w latach siedemdziesiątych. To wówczas zawodniczki i zawodnicy startujący w barwach najpierw Rybaka Trzebież, Łucznika Trzebież i Chemika Police odnosili sukcesy na arenie międzynarodowej.

Organizatorami turniejów są: UKS „DEFMAR” w Policach, Polski Związek Łuczniczy w Warszawie, OSŁ ”Strzelec” Legnica oraz Powiat Policki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na trybuny stadionu przy ul. Piaskowej w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.