Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Przepłynął 38 km, przejechał ponad 900 km na rowerze! Piotr Młynarczyk walczy w „Decaultratri Mexico World Cup”

Policzanin Piotr Młynarczyk, który walczy w „Decaultratri Mexico World Cup” w Meksyku na dystansie 10-krotnego Ironamana ma już za sobą przepłynięte 38 kilometrów w basenie i przejechane na rowerze ponad 900 kilometrów.

Do końca rywalizacji pozostało mu do przejechania niespełna 900 kilometrów i przebiegnięcia 422 kilometry.

– Problem może stanowić przeziębienie, którego nabawił się Piotr – mówi Cezary Wincza z supportu Piotra Młynarczyka. – Otrzymał już jednak niezbędną pomoc medyczną od ekipy USA i może kontynuować rywalizację – dodaje.

Przypomnijmy, że Piotr Młynarczyk znalazł się wśród 11 zawodników, którzy wystartowali 6 października na morderczym dystansie 10-krotnego Ironmana. Uczestnicy rywalizują na wysokości 1 800 metrów nad poziomem morza w mieście Leon w Meksyku.

Piotr Młynarczyk aktualnie plasuje się na 5. pozycji.

Autor: Gracjan Broda, Foto: TEAM Piotra Młynarczyka

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.