reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powstanie obwodnica Mierzyna? Jest decyzja ministerstwa infrastruktury

Program inwestycji dla budowy obwodnicy Mierzyna został zatwierdzony przez ministerstwo infrastruktury. Nowe obejście ma powstać w ciągu drogo krajowej nr 10 łączącej m.in. Szczecin z przejściem granicznym w Lubieszynie.

Mierzyn

– Mamy zielone światło!! Będzie obejście drogowe w Mierzynie! Obwodnica Mierzyna rozpocznie się na wysokości ul. Ku Słońcu, przy Castoramie i przebiegnie obok ogródków działkowych aż do Węzła Dołuje w kierunku Lubieszyna – napisała w mediach społecznościowych radna Rady Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka.

Koszt inwestycji szacowany jest na 180 milionów złotych.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.