reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Umowa na dofinansowanie przebudowy ul. Zgodnej w Mierzynie podpisana

Umowa na dofinansowanie przebudowy ul. Zgodnej w Mierzynie została już podpisana. Koszt inwestycji wynosi prawie 6,7 miliona złotych, z czego z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przekazane zostanie ponad 3,2 miliona złotych.

Podpisanie umowy na dofinansowanie przebudowy ul. Zgodnej w Mierzynie

Przebudowa obejmuje wykonanie nawierzchni 700-metrowowego odcinka ul. Zgodnej (bez uwzględnienia części dotyczącej ul. Komercyjnej i Rusałki) wraz z siecią podziemną. Inwestycja obejmuje także: budowę jednostronnego chodnika, budowę i przebudowę zjazdów i skrzyżowań, kanalizacji deszczowej z przykanalikami, kanalizacji sanitarnej, wodociągu z przyłączami. Wycięte drzewa zostaną zastąpione nowymi nasadzeniami. Przebudowane zostaną również kable - elektroenergetyczny i telekomunikacyjny. Słupy solarne zostaną przeniesione do nowej lokalizacji.

Inwestycja ma zostać zakończona w ciągu 10 miesięcy od podpisania umowy.

Porozumienie o przyznaniu dofinansowania zostało podpisane 3 grudnia pomiędzy gminą Dobra reprezentowaną przez wójt Teresę Dera oraz skarbnik Jolantę Jankowską a wojewodą zachodniopomorskim Zbigniewem Boguckim.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Urząd Gminy Dobra

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.