reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rozpoczyna się przebudowa ul. Zgodnej w Mierzynie

Ponad 6,5 miliona złotych kosztować będzie budowa drogi ul. Zgodnej w Mierzynie. Z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pochodzić będzie ponad 3,2 miliona złotych. Pozostała kwota to środki z budżetu gminy Dobra.

Rozpoczyna się remont ul. Zgodnej w Mierzynie

Przebudowany zostanie odcinek drogi o długości ponad 700 metrów. Po jednej stronie wybudowany zostanie chodnik, który zapewni bezpieczne poruszanie się pieszym.

W ramach inwestycji przebudowane zostaną zjazdy indywidualne, publiczne oraz skrzyżowania z drogami publicznymi i wewnętrznymi. Ponadto wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna z przykanalikami, oraz wodociąg z przyłączami.

Wykonawca inwestycji ma 10 miesięcy na jej realizację od dnia podpisania umowy.

W związku z planowanym rozpoczęciem inwestycji nastąpią utrudnienia w ruchu. Gmina Dobra apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych robót.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.