reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ul. Piaskowa w Wołczkowie będzie przebudowana - jest przetarg

Przetarg na przebudowę ul. Piaskowej w Wołczkowie został ogłoszony. Zainteresowane wykonaniem inwestycji firmy mogą składać oferty do 1 lutego 2022 r.

Mokra od deszczu szyba

Przetarg zakłada budowę nowej nawierzchni wraz z chodnikiem po jednej ze stron jezdni od skrzyżowania z ul. Lipową do ulicy Agawy, zjazdami do przyległych posesji i skrzyżowaniami z innymi drogami.

- W ramach inwestycji powstanie także pierwszy etap odcinka kanalizacji deszczowej połączony z przebudową istniejącego rowu melioracyjnego, od ul. Zielonej do skrzyżowania ul. Siewnej z Piaskową. Wybudowane zostaną kolektory i kanały deszczowe wraz z przykanalikami - mówi wójt gminy Dobra Teresa Dera.

Wykonawca ma zakończyć prace w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Urząd Gminy Dobra

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.