reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ulice Zaciszna i Wesoła w Mierzynie będą przebudowane - jest przetarg

W grudniu 2021 roku Gmina Dobra po raz drugi ogłosiła przetarg nieograniczony na roboty budowlane polegające na modernizacji ul. Zacisznej i ul. Wesołej w Mierzynie.

Przebudowa ulic Zacisznej i Wesołej w Mierzynie

– W ramach zadania inwestycyjnego wykonana zostanie nawierzchnia drogowa wraz z chodnikami, zatokami postojowymi, zjazdami do przyległych posesji i skrzyżowaniami z innymi drogami publicznymi od skrzyżowań z ul. Topolową do wzajemnego przecięcia się ulic – mówi Tomasz Kakowski, kierownik Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra.

Na odcinku jednokierunkowym ul. Zacisznej wykonana zostanie droga gminna klasy technicznej D o szerokości 5,5 metra oraz 4,5 metra – ograniczona obustronnymi krawężnikami.

Przebudowa ulic Wesołej i Zacisznej w Mierzynie ma za zadanie wymianę starych nawierzchni jezdni, zjazdów oraz chodników, a ponadto obejmuje również przebudowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej, prace instalacyjne na sieci wodociągowej oraz usunięcie kolizji z istniejącym oświetleniem drogowym.

Otwarcie ofert nastąpi 28 stycznia br.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.