Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Skwer rekreacyjny w Wołczkowie nabiera kształtów

Powstający przy ścieżce rowerowej w Wołczkowie skwer rekreacyjny nabiera kształtów.

Skwer rekreacyjny w Wołczkowie

na zdjęciu: Miejsce odpoczynku dla osób korzystających ze ścieżki rowerowej Dobra - Głębokie

– Miejsce wypoczynku powstanie przy ścieżce rowerowej Dobra – Głębokie w sąsiedztwie remizy strażackiej – mówiła przed ogłoszeniem przetargu na realizację inwestycji Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

Będzie to idealnie miejsce do odpoczynku w czasie rowerowych wycieczek lub spacerów. W ramach inwestycji wybudowane zostały już dwie bliźniacze wiaty, pokryte dachem jednospadowym.

Wykonane zostaną również nasadzenia niskiej zieleni oraz elementy małej architektury, takie jak kosze na śmieci oraz tablica informacyjna. Powstanie również specjalny tunel ze stali nierdzewnej oraz poidełko dla czworonogów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.