reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Kolejne miliony złotych z Polskiego Ładu trafią do Gminy Dobra

Gmina Dobra otrzyma blisko 2 miliony złotych na budowę dwóch ulic w Bezrzeczu z trzeciej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Chodzi o ulicę Azaliową oraz Perłową.

Ulica Perłowa w Bezrzeczu

na zdjęciu: Ulica Perłowa w Bezrzeczu

To nie pierwsze pieniądze, jakie trafią do gminy Dobra w ramach rządowego programu.

Dotychczas gmina Dobra otrzymała blisko 10 milionów złotych. Pięć milionów złotych dofinansowania do budowy odprowadzenia wód deszczowych z rejonu ulic Kolorowej i Mierzyńskiej wraz ze zbiornikiem retencyjnym w Mierzynie.

Kolejne pięć milionów złotych trafiło z kolei na budowę dróg na osiedlu przy ul. Sportowej w Dobrej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.