reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwa przebudowa części frontowej ogrodzenia cmentarza w Wołczkowie

Trwa przebudowa części frontowej ogrodzenia cmentarza w Wołczkowie, mieszczącego się przy ul. Lipowej.

Ogrodzenie cmentarza w Wołczkowie

na zdjęciu: Frontowa część ogrodzenia cmentarza w Wołczkowie

Zdemontowano wcześniejsze ogrodzenie, na które składały się trzy murowane filary z bramą wjazdową i furtą oraz stalową siatką rozpiętą na słupkach żelbetowych.

– Obecnie, po zakończeniu prac dotyczących zbrojenia i betonowania, trwają prace murarskie tj. stawianie są filary bramy i furty wejściowej oraz słupy powtarzalne z cegły klinkierowej – informuje Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

Następnie planowany jest montaż elementów stalowych, na które składają się nowa brama, furtka oraz poszczególne przęsła między stawianymi słupami.

Termin zakończenia prac wartych ponad 300 tysięcy złotych przewiduje się na listopad bieżącego roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.