Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Przy ul. Granicznej w Dobrej budowany jest parking dla mieszkańców

W centrum miejscowości Dobra trwa budowa nowego parkingu dla mieszkańców. Parking ulokowany został przy ulicy Granicznej, w sąsiedztwie Urzędu Gminy Dobra.

budowa parkingu przy ulicy Granicznej w Dobrej

na zdjęciu: Trwa budowa parkingu przy ulicy Granicznej w Dobrej

Nawierzchnia parkingu wykonana zostanie z kostki betonowej i płyt ażurowych. Na plac będzie można wjeżdżać od strony Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji.

Na nowobudowanym parkingu znajdzie się 18 miejsc postojowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Parking będzie bezpłatny.

Inwestycję wykonuje Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o. Prace budowlane zakończą się do 16 stycznia 2023 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.