reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ulica Topolowa w Mierzynie zamknięta do lipca

Urząd Gminy Dobra informuje, że od dnia 13 marca wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na odcinku ul. Topolowej w Mierzynie. Droga zostanie zamknięta.

ulica Topolowa w Mierzynie

na zdjęciu: ulica Topolowa w Mierzynie

W ciągu ul. Topolowej i ul. Nasiennej w Mierzynie zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, w celu realizacji zadania polegającego na budowie kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym w zlewni zbiornika ZB14 i urządzeniami do podczyszczania wód deszczowych.

Jak informuje Urząd Gminy Dobra – prace będą obejmowały odcinek ulicy Topolowej, od ul. Nasiennej do ul. Macieja. Zakres prac obejmie wykonanie kanalizacji deszczowej na głębokości do 4,5 metra. Odcinek ten zostanie podzielony na odcinki robocze między zjazdami na drogi dojazdowe do posesji (ul. Jerzego, Leszka, Mileny, Jagny – dop. red.).

W czasie prac wyłączony z ruchu będzie cały odcinek i wprowadzony objazd ul. Nasienną, Łukasińskiego. Na każdym etapie robót Wykonawca zapewni dojście do posesji położonych wzdłuż zajętego pasa drogowego.

Planowane zakończenie prac przewiduje się na 24 lipca.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.