reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kolejne drogi na osiedlu przy ul. Sportowej pójdą do remontu

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na przebudowę kolejnych dróg na osiedlu przy ul. Sportowej w Dobrej.

ulica Frezjowa w Dobrej

na zdjęciu: ulica Frezjowa w Dobrej

Remontem objęte zostaną ulice Paproci, Konwaliową, Frezjową oraz Tulipanową. Wykonawca, który podpisze umowę z gminą Dobra, będzie miał 20 miesięcy na realizację inwestycji. Droga wykonana zostanie z kostki betonowej. W ramach inwestycji powstaną również chodniki oraz dojazdy do posesji. Wyregulowane zostaną studzienki, a także przeniesione oświetlenie.

Przypomnijmy, że w latach 2018 – 2019 na terenie wspomnianego osiedla wybudowana została kanalizacja deszczowa o łącznej długości blisko 5 kilometrów.

W pierwszym etapie budowy dróg na osiedlu przy ul. Sportowej w Dobrej prowadzone są prace nad budową nawierzchni na ulicy Kameliowej. Inwestycja warta blisko 4 miliony złotych niebawem powinna zostać ukończona.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.