reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Trwają prace związane z budową ulicy Piaskowej w Wołczkowie. Zamknięto odcinek drogi

Trwa realizacja prac w ramach zadania inwestycyjnego „Wołczkowo, budowa ul. Piaskowej wraz z infrastrukturą oraz przebudową rowu melioracyjnego”.

Remont ulicy Piaskowej w Wołczkowie

na zdjęciu: znak drogowy

Wykonawca rozpoczął prace w ul. Piaskowej – od skrzyżowania dróg (ul. Siena, ul. Łanowa) do skrzyżowania dróg (ul. Piaskowa, ul. Agawy).

W dniach od 27 marca do 29 marca zamknięty zostanie odcinek drogi. Zaleca się korzystanie ze wskazanego objazdu umożliwiającego mieszkańcom dojazd do posesji.

– Przepraszamy za wszelkie utrudnienia w komunikacji drogowej oraz inne niedogodności w obszarze prowadzonej inwestycji. – mówi Teresa Dera, wójt gminy Dobra. – Zwracamy się także do kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe. – dodaje wójt.

Właścicieli posesji zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, proszeni są o wyrozumiałość dla uciążliwości powstałych w procesie budowlanym.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.