reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ulica Malinowa w Wołczkowie pójdzie do remontu

Gmina Dobra przebuduje ulicę Malinową w Wołczkowie. Otrzymała na ten cel dofinansowanie w kwocie ponad 3 milionów złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

ulica Malinowa w Wołczkowie

na zdjęciu: ulica Malinowa w Wołczkowie

– Inwestycja zakłada rozbiórkę istniejącej nawierzchni z płyt i ułożenie nowej bitumicznej warstwy na odcinku od ulicy Słonecznej do Leśnych Jagód. – informuje Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

Przebudowane zostaną również zjazdy i skrzyżowania z innymi ulicami, powstaną chodniki i nowe oświetlenie uliczne. Prace zakładają również budowę sieci kanalizacji deszczowej, rozbudowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, a także przebudowę kolidującej infrastruktury technicznej.

Gmina ogłosiła przetarg na przebudowę drogi na początku maja. Prace drogowe mają potrwać nie dłużej niż 12 miesięcy i nie dłużej niż do 30 września 2024 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.