Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwa budowa obwodnicy Przecławia i Warzymic. Znamy aktualny stopień zaawansowania prac

Trwa budowa obwodnicy Przecławia i Warzymic. Aktualnie prowadzone są prace ziemne oraz budowa wiaduktów. Według założeń budowana obecnie droga ma zostać oddana do użytku do końca 2023 roku.

Trwa budowa obwodnicy Przecławia i Warzymic

Na terenie inwestycji pracuje obecnie 100 osób. Jak informuje gmina Kołbaskowo, stopień zaawansowania prac drogowych wynosi aktualnie 10 procent, zaś wiaduktów – 30 procent.

Nowa droga będzie rondo Hakena w Szczecinie z autostradą A6 w rejonie Kołbaskowa, omijając od wschodu Przecław i Warzymice. Powstać ma również połączenie z planowaną Zachodnią Obwodnicą Szczecina.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gmina Kołbaskowo/Facebook

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.