Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rozstrzygnięto Budżet Obywatelski gminy Kołbaskowo

Jeden projekt inwestycyjny oraz 16 nieinwestycyjnych zostanie zrealizowanych w Kołbaskowie w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Został on właśnie rozstrzygnięty.

Urząd Gminy Kołbaskowo

na zdjęciu: Urząd Gminy Kołbaskowo

Spośród trzech złożonych projektów najwięcej głosów - łącznie 671 - otrzymał "Wielofunkcyjny teren rekreacyjny w Kurowie" i to on zostanie zrealizowany przez gminę Kołbaskowo. Jego wartość to 626 520,10 zł.

Jeśli chodzi o projekty inwestycyjne, zrealizowane zostaną: 1. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Smolęcinie, 2. Pożegnanie lata w Warniku, 3. Ustowska zabawa choinkowa dla maluchów, 4. Piknik Rodzinny "Wszyscy Razem", 5. Obchody jubileuszu 700-lecia wsi Bobolin - "Urodziny Bobolina", 6. Imprezy integracyjne w Karwowie, 7. "Moczylski dzień sąsiada" zabawa dla dzieci i dorosłych, 8. Piknik na Przystani, 9. KochaMY Lato – kino plenerowe w Gminie Kołbaskowo, 10. Spotkanie z kulturą – Pargowo, 11. Zakup osłony przeciwsłonecznej – „Żagla” celem zacienienia placu zabaw i kompleksu boisk sportowych przy SP im. Rtm. W. Pileckiego w Będargowie, 12. "Kolorowy Świat Dziecka" - festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Siadle Górnym, 13. My Słowianie - Piknik Rodzinny, 14. Piknik Rodzinny w Ostoi, 15. Dzień Dziecka w Przecławiu, 16. Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Łączna wartość tych projektów nieinwestycyjnych wynosi 74 999,00 zł.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.