reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Obwodnicą Przecławia i Warzymic pojedziemy w wakacje?!

Jak informuje Gmina Kołbaskowo – jest szansa, że obwodnicą Przecławia i Warzymic pojedziemy jeszcze w wakacje. A to oznacza, że realizacja inwestycji zostanie zakończona o trzy kwartały wcześniej, niż to jest zapisane w umowie.

Obwodnica Warzymic i Przecławia

na zdjęciu: Budowana obwodnica Warzymic i Przecławia

Prace mają zakończyć się pod koniec czerwca. Procedura związana z odbiorem inwestycji powinna potrwać nie dłużej niż około miesiąca.

Pierwszy etap budowy obwodnicy Przecławia i Warzymic obejmuje odcinek od ronda Hakena do drogi krajowej nr 13 w rejonie Smętowic o długości około 4,2 kilometra. To właśnie w rejonie Smętowic budowane jest rondo. W drugim etapie nowa droga dojdzie do autostrady A6.

Wartość umowy z firmą Budimex opiewa na około 89,5 miliona złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gmina Kołbaskowo

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.