reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zamontowano nowe elementy wyposażenia placów zabaw

Urząd Gminy w Nowym Warpnie uzupełnił place zabaw dla dzieci o kolejne elementy wyposażenia.

Place zabaw w Nowym Warpnie

na zdjęciu: nowe elementy wyposażenia placów zabaw

Dodatkowe urządzenia zainstalowane zostały na placach zabaw znajdujących się przy ul. Polnej, ul. Warszawskiej (przy promenadzie), Podgrodziu, Brzózkach oraz Myśliborzu Wielkim.

W sumie zainstalowanych zostało 11 elementów wyposażenia placów zabaw, w tym jeden zestaw siłowni oraz trzy zestawy ogrodowe.

Kolejne zestawy ogrodowe zostaną dostarczone do obiektu świetlicy w Warnołęce.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Facebook / Nowe Warpno

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.