reklama
reklama

Przetargi na przebudowę polickiego MOKu i budowę infrastruktury drogowej nierozstrzygnięte

Podczas sesji Rady Miejskiej w Policach burmistrz Polic Władysław Diakun poinformował, że nie udało się rozstrzygnąć dwóch ogłoszonych przetargów dotyczących przebudowy Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz budowę infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej przy ul. Piłsudskiego w Policach.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

– Postępowania oczywiście zostaną ponownie ogłoszone. Już wczoraj ogłosiliśmy kolejny przetarg na budowę infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej – powiedział Krzysztof Kuśnierz, naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Policach.

Gmina Police ogłosiła przetarg na budowę infrastruktury drogowej na potrzeby SKM

Urząd Miejski w Policach ogłosił przetarg na wykonanie infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej przy ul. Piłsudskiego w Policach.

Przetarg na wykoannie infrastruktury drogowej wokół SKM

Zakres prac obejmuje budowę węzła przesiadkowego w rejonie projektowanego przystanku Police Piłsudskiego, przebudowę fragmentu ulicy Piłsudskiego – budowa ronda, budowę ścieżki rowerowej, przebudowę ciągów pieszych, a także przebudowę infrastruktury technicznej.

Gmina Police szykuje się do ogłoszenia przetargów na budowę ronda oraz budynku komunalnego

Gmina Police do końca tygodnia ma ogłosić przetarg na budowę ronda zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej w Policach. Inwestycja ta zostanie przeprowadzona w ramach przygotowania infrastruktury wokół planowanego przystanku Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej Police-Dąbrówka.

Przy ul. Piłsudskiego w Policach powstanie rondo

To nie jedyny przetarg, jaki zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych dni. Po weekendzie Gmina Police ogłosi przetarg na budowę budynku komunalnego przy ul. Niedziałkowskiego w Policach. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na około 10 milionów złotych. 8 098 400,00 złotych pochodzi z Funduszu Dopłat w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego.

Problemy z inwestycją nad rzeką Łarpią! Gmina Police będzie kończyła ją własnymi siłami?

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Policach Krzysztof Kuśnierz poinformował o zwróceniu się do wykonawcy inwestycji budowy bulwarów wzdłuż rzeki Łarpi o zintensyfikowanie prac.

Bulwary nad rzeką Łarpią

– Do dzisiaj (31 maja) wykonawca otrzymał w ubiegłym tygodniu wezwanie do „zwiększenia zaangażowania”, jeżeli do dzisiaj takiej reakcji nie będzie, to jutro (1 czerwca) umowa zostanie wypowiedziana – zapowiedział Kuśnierz.

Oferta na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach o 7 milionów złotych przewyższa zabezpieczone środki

Ponad 24 miliony złotych – na taką kwotę opiewała jedyna oferta, jaka złożona została na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Gmina Police na realizację tej inwestycji zabezpieczyła 17 milionów złotych, z czego 15,3 miliona złotych wynosi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Gmina Police chce wybudować wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Niedziałkowskiego w Policach

Podczas Sesji Rady Miejskiej w Policach, która odbyła się 26 kwietnia, burmistrz Polic Władysław Diakun poinformował, że Bank Gospodarstwa Krajowego zakwalifikował wniosek Gminy Police o udzielenie wsparcia finansowego na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Niedziałkowskiego w Policach.

Budynek mieszkalny przy ul. Niedziałkowskiego w Policach

– Na podstawie wniosku przygotowanego przez Wydział Rozwoju i Funduszy Pomocowych otrzymamy 8 098 400,00 złotych z Funduszu Dopłat w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego – powiedział burmistrz Diakun.

Do połowy kwietnia gmina Police ogłosi przetarg na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Do 15 kwietnia Gmina Police ogłosi przetarg na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Przypomnijmy, że inwestycja ta zostanie dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 15,3 miliona złotych.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

– Spodziewamy się rozstrzygnięcia przetargu w maju. Natomiast sama realizacja inwestycji powinna potrwać około 15 miesięcy – podkreślił zastępca burmistrza Polic Jakub Pisański.

Gmina Police stara się o pieniądze na budowę stadionu oraz placu przy ul. Roweckiego

Gmina Police przygotowała kolejne wnioski do Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Informacje na ten temat przekazał podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Polic Władysław Diakun.

stadion miejski w Policach

Gmina Police chce, aby z pieniędzy rządowych dofinansowana została budowa placu rekreacyjnego przy ul. Roweckiego oraz budowę nowego stadionu miejskiego. Wartość tej drugiej inwestycji szacowana jest na 30 milionów złotych. Plac przy ul. Roweckiego miałby natomiast powstać we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Chemik".