reklama
ogłoszenie społeczne

Ulica Polna w Trzebieży oficjalnie otwarta!

Ulica Polna w Trzebieży jest już wyremontowana. W czwartek w południe oficjalnie otwarty został 800-metrowy odcinek drogi prowadzącej w kierunku trzebieskiej plaży.

Uroczystego otwarcia nowo wyremontowanej drogi dokonali wspólnie wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, burmistrz Polic Władysław Diakun, sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska, a także inni zaproszeni goście. W tym gronie nie zabrakło również mieszkańców Trzebieży.

Zarówno wojewoda zachodniopomorski jak i burmistrz Polic podkreślali dobrą współpracę między Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim a Urzędem Miejskim w Policach. Wartą 3,336 miliona złotych inwestycję sfinansowano bowiem z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Natomiast sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska wyraziła radość, że udało się wyremontować jakże ważną dla mieszkańców i turystów drogę.

W ramach przebudowy wymieniono m.in. nawierzchnię z betonowej tzw. trylinki na asfaltową. Wybudowano nowe chodniki wraz z wydzieloną, bitumiczną częścią dla rowerów. Zainstalowano także nowe wiaty przystankowe, a jezdnia zyskała oznakowanie poziome.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Jakub Siusta

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację