reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rusza budowa ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej w Policach

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Policach przekłada instalacje podziemne w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego oraz Wkrzańskiej, pod rozpoczynającą się inwestycję budowy ronda.

Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej w Policach

na zdjęciu: Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej w Policach

Budowa ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej jest związana z budową Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Gmina Police pierwotnie przeznaczała na budowę nowego ronda 13,5 miliona złotych. Najniższa oferta, jaka wynikła z drugiego ogłoszonego przetargu wyniosła 17,4 miliona złotych.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 8 września 2023 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.