Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Na drodze Police – Szczecin wróciło wahadło. Od czerwca drugi etap inwestycji

Rozpoczęły się prace zmierzające do zakończenia pierwszego etapu przebudowy drogi Police – Szczecin.

Ponownie na remontowanym odcinku drogi wprowadzony został ruch wahadłowy. Przeniesiony został również przystanek autobusowy Ofiar Stutthofu. Aktualnie trwa zrywanie nawierzchni drogi.

Początek drugiego etapu zaplanowano na początek czerwca br.

– Inwestycja obejmie odcinek od ulicy Radosnej w Przęsocinie do granicy administracyjnej z Miastem Szczecin – informuje Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg.

Inwestycja obejmie budowę ścieżki rowerowej, kanalizacji deszczowej oraz chodników. Remont 4-kilometrowego odcinku drogi zakończy się 31 grudnia 2021 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.