Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Dobra buduje ścieżkę rowerową a Powiat Policki remontuje drogę

W gminie Dobra budowana jest 6-kilometrowa ścieżka rowerowa, która docelowo połączy Dobrą z pętlą komunikacyjną przy jeziorze Głębokie.

Powiat Policki korzystając z budowy ścieżki rowerowej, złożył wniosek o dofinansowanie remontu drogi.

– W związku z realizowaną przez Gminę Dobra inwestycją budowy ścieżki rowerowej, w ramach której planowana jest również wymiana nawierzchni na dwóch odcinkach, Powiat Policki podjął decyzję o realizacji remontu nawierzchni na pozostałym odcinku drogi powiatowej od miejscowości Dobra w kierunku Wołczkowa – powiedziała Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach.

Inwestycja jest objęta wnioskiem o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Jej wartość szacowana jest na około 4 miliony złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.