Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat policki wyremontuje drogę z Wołczkowa do Dobrej

2,39 miliona złotych otrzyma powiat policki z Funduszu Dróg Samorządowych na remont drogi powiatowej na odcinku od wysokości lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.

Kolejne 2,39 miliona złotych dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach oraz gmina Dobra.

W ramach inwestycji położona zostanie nowa nakładka asfaltowa. Wyremontowany zostanie również odcinek w lesie, należący do Szczecina. To zostanie zrealizowane w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie.

To kolejna ważna inwestycja, która będzie realizowana dzięki dobrej współpracy samorządu powiatowego i gminnego. Jej całkowity koszt to niespełna 5 milionów złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.