reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwa przebudowa drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra

Trwa przebudowa drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej. W ramach prowadzonej inwestycji wymieniona zostanie nowa nakładka asfaltowa na odcinku od skraju lasu do ronda w Dobrej.

Odcinek drogi od jeziora Głębokie w kierunku granicy gminy Dobra z miastem Szczecin (ul. Kupczyka) został wyremontowany w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie.

Przypomnijmy, że powiat policki otrzymał na realizację inwestycji dofinansowanie w kwocie blisko 2,4 miliona złotych z Funduszu Dróg Samorządowych. Pozostałą kwotę dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra.

Gmina Dobra wykona również 10 przejść dla pieszych na wspomnianej drodze powiatowej. Ma to poprawić bezpieczeństwo na drodze, wzdłuż której budowana jest ścieżka rowerowa Głębokie – Dobra. Powiat policki przeznaczył na ten cel 65 tysięcy złotych.

Planowany termin zakończenia prac przypada na 30 listopada br.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.