reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rozpoczyna się termomodernizacja basenu w Policach

Rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację budynku pływalni Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Stosowna umowa została podpisana w połowie listopada.

Inwestycja kosztować będzie 5 milionów 660 tysięcy złotych. Ponad 3 miliony złotych to dofinansowanie na termomodernizację budynku, kolejny milion złotych dołoży gmina Police.

– Zakładamy, że już w grudniu przyszłego roku będą mogli z basenu skorzystać pierwsi użytkownicy – powiedziała Beata Chmielewska, członek zarządu powiatu w Policach.

W ramach prowadzonych prac wykonane zostanie m.in. ocieplenie elewacji budynku, ścian piwnicznych poniżej poziomu gruntu, wykonanie nowej elewacji, wymiana części stolarki drzwiowej i okiennej, wykonanie nowych okładzin z płytek ceramicznych w niecce basenowej oraz montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku.

– Bardzo serdecznie dziękuję gminie Police i burmistrzowi Władysławowi Diakunowi za wsparcie naszej inwestycji – podziękował starosta policki Andrzej Bednarek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.