reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Co z remontem drogi powiatowej w Bezrzeczu? Starosta odpowiada

Wieloletni plan przebudowy dróg zakłada, że kolejnym ważnym elementem prowadzonych inwestycji drogowych przez Starostwo Powiatowe w Policach będzie przebudowa drogi powiatowej przechodzącej przez miejscowość Bezrzecze w gminie Dobra.

– Był taki moment bardzo gorący moment, jeśli chodzi o Bezrzecze, taką spontaniczną akcję ze strony okolicznych mieszkańców – przypomniał Andrzej Bednarek, starosta policki. – Wtedy obiecaliśmy i zagwarantowaliśmy jednocześnie, że tę drogę będziemy przebudowywać – podkreślił Bednarek.

Starostwo Powiatowe w Policach zarządza niespełna kilometrowym odcinkiem drogi w Bezrzeczu. Pozostała część należy do miasta Szczecin.

– Tam trzeba przebudować istniejące systemy deszczowe, razem z gminą Dobra musimy realizować odprowadzenia tych wód do przylegających i rozwiniętych dróg i ulic gminnych – wyjaśnił Andrzej Bednarek.

Starosta policki nie ukrywa, że po raz kolejny liczy na wsparcie ze strony wójt Teresy Dery i radnych Gminy Dobra w zakresie realizacji tej inwestycji.

– Biorąc pod uwagę fakt, że remont tego odcinka powiedzmy „szczecińskiego”, odsuwa się w czasie, powoduje, że musimy zabrać się do pracy i liczyć, że Szczecin do nas dołączy – podsumował starosta Bednarek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.