reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat policki wyremontuje kolejną drogę

Blisko milion złotych otrzymał powiat policki na remont nawierzchni drogi powiatowej Siadło Górne – Szczecin z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Realizowane będą trzy newralgiczne odcinki drogi: Ustowo – Kurów o długości około 1 300 metrów, Kurów – Siadło Dolne o długości około 600 metrów oraz Siadło Dolne – Siadło Górne o długości około 700 metrów.

– Wskazane powyżej odcinki dróg stanowić będą połączenie wyremontowanych uprzednio odcinków – mówi Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach. – Realizacja inwestycji przewidziana jest na 2021 rok. Przetarg na realizację inwestycji zostanie już wkrótce ogłoszony – podkreśla Sochanowska.

Powiat policki na realizację tej inwestycji otrzyma również z gminy Kołbaskowo.

Na zdjęciu: Odcinek drogi od Ustowa w kierunku Kurowa

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.