reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Realizowany jest ostatni etap wymiany nawierzchni na odcinku drogi Police – Szczecin

W ostatnich miesiącach realizowany jest ostatni etap wymiany nawierzchni na odcinku drogi Police – Szczecin. Kluczowym zadaniem w trakcie realizacji zadania była wymiana gruntów pod konstrukcją drogi.

Droga Police - Szczecin na odcinku przez miejscowość Przęsocin

– Prace związane z wymianą gruntu zostały już zakończone. Teraz wykonawca powinien przystąpić do budowy konstrukcji podbudowy i kładzenia samej nawierzchni, jednak te prace zostaną na jakiś okres wstrzymane do czasu ustabilizowania warunków atmosferycznych – mówi Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach.

Poważniejsze prace zostaną wznowione w momencie, kiedy za oknem pojawią się dodatnie temperatury.

Aktualnie wykonawca inwestycji prowadzi prace związane z budową zjazdów do nieruchomości przyległych do drogi. Niebawem rozpocznie się również układanie chodników oraz pozostałe prace brukarskie.

– Jednocześnie kończone są prace związane z budową kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej i różnego rodzaju przekładania sieci energetycznych i gazowych – informuje Sochanowska.

Obecnie Powiat Policki nie przewiduje większych utrudnień w rejonie inwestycji. W dalszym ciągu obowiązywać będzie ruch wahadłowy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.